188. Éves Általános Konferencia Közvetítése

Übertragung der 187. Herbst-Generalkonferenz

Az egyház tagjai a világ minden tájáról évente kétszer összegyűlnek Salt Lake Cityben az általános konferenciára, hogy tanácsot és útmutatást kapjanak az egyház vezetőitől. A beszélőket az egyház átalános felhatalmazottjai és tisztségviselői közül választják ki. Az eseményt a Salt Lake City-ben lévő templom téri konferencia központból sugározzák több mint 90 nyelven.

A konferencia időpontja

Szeptember 30. - Október 1.

Általános női gyűlés:                     szombat 16.00

Szombat délelőtti gyűlés:              szombat 18.00

Papsági / Általános női gyűlés:      vasárnap 11.00

Szombat délutáni gyűlés:              vasárnap 14.00

Zene és próza:                               vasárnap 17.30

Vasárnap délelőtti gyűlés:             vasárnap 18.00

Ezeket a gyűléseket műholdon vagy Webcast közvetítésen keresztül lehet majd megtekinteni a gyülekezetekben országszerte.

A szombati gyűlések élő közvetítése ezen a lejátszón keresztül történik. Lásd a közvetítési időket fent. Kérjük frissítsd az oldalt, ha a lejátszás nem indul.
A vasárnapi gyűlések élő közvetítése ezen a lejátszón keresztül történik. Lásd a közvetítési időket fent. Kérjük frissítsd az oldalt, ha a lejátszás nem indul.