Esti beszélgetések az egyház Pathway programjáról

A Pathway egy egyéves angol nyelvű online előkészítő kurzust jelent, ami itthonról elérhető az egyház minden felnőtt tagja számára anélkül, hogy kontinensek között kellene ingázni. Az egy éves, három szemeszterből álló Pathway program az akadémiai oktatást és a hitoktatást ötvözi magában. Az akadémiai része az evangélium fényében tanítja az online tanulási és számítógép-felhasználói készségeket, az életvezetési készségeket, a matematikát és az akadémiai írást.

A Pathway program elvégzése után a hallgatók tovább tanulhatnak a Brigham Young Egyetem – Idaho online kurzusain: szakképesítést nyújtó felnőttképzési és/vagy főiskolai diplomát nyújtó tanszékein.

2018 február 11-18. között Magyarországra jön Sister Salim a Pathway európai képviselője és esti beszélgetéseket fog tartani több gyülekezetben:

·         Február 11, vasárnap 18:00 Szombathely

·         Február 13, kedd, 17:00 Szeged

·         Február 14, szerda 18:00 Győr

·         Február 15. csütörtök 17:00 Pécs

·         Február 16. péntek 19:00 Miskolc

·         Február 17. szombat 16:00 Debrecen

·         Február 18 vasárnap 16:00 Cövek központ (Tihany tér)

Minden egyháztagot szeretettel hívunk erre a különleges programra, amelyen pontos információt kaphatnak tőle az egyház és a BYU-Idaho által létrehozott Pathway programról.

Az esemény angol és magyar nyelvű plakátjai:

Magyar, English